Press room

Informacje prasowe

05 grudnia 2017, 09:43

Eko-wygodne odkurzanie

Jesteśmy ciągle zajęci, pracujemy niemal bez przerwy, a kiedy nadchodzi wyczekiwany czas wolny okazuje się, że jego część musimy przeznaczyć na zaległe sprzątanie. Jak je sobie ułatwić? Nowy odkurzacz Bagio Eco od Amica posiada funkcjonalne rozwiązania, które powodują, że wykonywanie codziennych obowiązków jest wygodne i szybkie!

Łatwo i ekonomicznie

W przypadku odkurzaczy trudno określić, czego bardziej nie lubimy: inwestowania w specjalne papierowe lub materiałowe worki czy nadchodzącego terminu ich wymiany. Nie ma nic bardziej denerwującego niż moment, w którym tuż przed odkurzaniem, orientujemy się, że nasz odkurzacz zawiera worek pełen nieczystości. Odkurzacz Bagio Eco wyposażony jest w plastikowy pojemnik na kurz, który łatwo możemy opróżnić i oczyścić po każdej zakończonej pracy. Dzięki temu możemy ograniczyć ilość miesięcznych wydatków i skrócić czas poświęcany na sprzątanie.

Oddychaj bez obaw

Pyły, roztocza i inne mikrocząsteczki stanowią odwieczny problem alergików. W trakcie odkurzania, większość alergenów uwalnia się po otwarciu pojemnika, dlatego wiele osób decyduje się na zakup mało ekonomicznych i jeszcze mniej wygodnych modeli tradycyjnych odkurzaczy workowych – zapewniających wyższy poziom filtracji powietrza. Amica wyszła alergikom naprzeciw i wewnątrz swoich bezworkowych odkurzaczy zainstalowała nowoczesny, specjalnie zaprojektowany filtr wylotowy EPA E12. Filtry tej klasy wyłapują cząstki wielkości nawet 0,1 µm, a ich całkowita skuteczność wynosi co najmniej 99,5%.  Wydmuchiwane powietrze jest czyste i nie trzeba już martwić się o bezpieczeństwo swoje oraz swoich bliskich podczas odkurzania. 

Pielęgnuj otoczenie

Jeżeli zagłębimy się w instrukcję dotyczącą odpowiedniego dbania o podłogi w naszych domach, szybko zorientujemy się, że aby utrzymać je w dobrym stanie, najkorzystniej byłoby całkowicie zrezygnować z ich użytkowania. Amica wyposażyła odkurzacze Bagio Eco w zestaw szczotek przeznaczonych do odkurzania różnych rodzajów nawierzchni. Mamy do dyspozycji wielofunkcyjne, specjalne szczotki do parkietu i twardych powierzchni, uniwersalne ssawkoszczotki z możliwością przełączenia trybów odkurzania parkietów i dywanów, ssawki 2w1 idealnie nadające się do czyszczenia szczelin i książek oraz takie, przeznaczone do mycia tapicerek. Nie musimy martwić się o porysowane, uszkodzone podłogi, a nasz odkurzacz od tej pory pełni nie tylko funkcję czyszczącą, ale także pielęgnacyjną.

###

Amica S.A. to największy polski producent sprzętu gospodarstwa domowego. W ofercie posiada pełną gamę inteligentnych urządzeń dużego i małego AGD, wyróżniających się najnowszą technologią i nowoczesnym designem. Poprzez marki Amica, Gram, Hansa i CDA Grupa Amica generuje ponad 70 procent przychodów na ponad 50 rynkach zagranicznych. Firma jest laureatem prestiżowych nagród, m.in. Nagrody Gospodarczej Prezydenta Rzeczypospolitej i Godła Teraz Polska. We Wronkach Amica S.A. produkuje kuchnie gazowe i elektryczne, a także płyty grzejne. Zatrudnia tu ponad 2,5 tys. ludzi, zapewniając niemal całej załodze umowy o pracę oraz szereg benefitów – m.in. przedszkole i żłobek, dostęp do własnego ośrodka wypoczynkowego, a także kartę Multisport.

Poleć komunikat prasowy