Biuro prasowe Amica

Konsumenci rekomendują Amikę

15 stycznia 2009 roku przyznano certyfikaty Produkt Roku 2008. Wyróżnienia otrzymały te firmy, których produkty w roku 2008 były najchętniej kupowane przez czytelników miesięcznika Reader's Digest. Certyfikat najchętniej kupowanych produktów w kategorii dużego urządzenia AGD został przyznany Amice. Warto przy tym pamiętać, że ankieta miała charakter spontanicznego wyboru, bez żadnych dodatkowych wskazań.

 Ankieta Produkt Roku 2008 została przeprowadzona przez Reader's Digest już po raz czwarty. Nowością w tegorocznej edycji była możliwość oddawania głosów w tym badania także drogą internetową. Łącznie w badaniu przeprowadzonym przez firmę Estymator wzięło udział 1 352 czytelników. Przygotowany kwestionariusz zawierał listę różnych rodzajów produktów podzieloną na kilka kategorii branżowych, wśród których znalazły się takie kategorie jak Ty i dom, Finanse, Kulinaria, Medycyna, Uroda/Higiena, Auto. Zadaniem respondentów było spontaniczne wskazanie najczęściej przez siebie kupowanych produktów w tych kategoriach. Produkty, które otrzymywały największą liczbę wskazań, otrzymywały certyfikat Produkt Roku 2008. Merytoryczny patronat nad ceremonią wręczenia certyfikatów laureatom IV edycji badania objęła Polska Konfederacja Pracodawców Prywatnych Lewiatan.

W dotychczasowych edycjach badania Amica była wyróżniana już dwukrotnie, wcześniej bowiem otrzymała także tytuł Produkt Roku 2007. Świadczy to o sile i zaufaniu konsumentów do marki oraz o tym, że grono zadowolonych użytkowników produktów marki Amica cały czas się powiększa. W tym kontekście warto pamiętać, że ta doskonale znana marka (niemal 50% znajomości spontanicznej i 90% znajomości wspomaganej na rynku polskim) w ostatnim czasie poszerzyła swoje portfolio produktowe. Obecnie w ofercie firmy oprócz cenionych dużych urządzeń AGD znajdują się także drobne urządzenia domowe jak czajniki, tostery, żelazka i odkurzacze. Poszerzenie oferty produktowej pozwoli Amice w pełniejszym stopniu zaspokajać potrzeby i oczekiwania konsumentów względem urządzeń gospodarstwa domowego.

Teraz o produktach Amiki można powiedzieć, że to nie tylko połączenie interesującego wzornictwa, nowoczesnych materiałów i ciekawych rozwiązań konstrukcyjnych, ale także zaufania konsumentów. Warto pamiętać bowiem o tym, że marka nie tylko została dwukrotnie wyróżniona tytułem Produkt Roku, ale także siedem razy z rzędu była wyróżniana tytułem The Most Trusted Brand, Marki Godnej Najwyższego Zaufania w kategorii urządzenia AGD.

 

Poleć komunikat prasowy

Ochrona danych osobowych

W ramach kontaktu z Infolinią przedstawimy Tobie informację dotyczącą przetwarzania Twoich danych osobowych. Jeżeli chcesz skrócić czas oczekiwania na rozmowę z naszym konsultantem, prosimy o zapoznanie się z odpowiednią ze względu na cel Twojej rozmowy informacją – zamieszczoną pod poniższymi linkami:
  • w przypadku zamiaru zgłoszenia naprawy w ramach udzielonej przez Amica gwarancji podstawowej lub wykupionej Gwarancji Plus, prosimy o zapoznanie się z informacją pod tym linkiem
  • w przypadku woli zlecenia naprawy pogwarancyjnej albo pozyskania informacji o ofercie handlowej Centrum Serwisowego, w tym dotyczących usługi montażu/przyłączenia sprzętu, przeglądu, wykupienia Gwarancji Plus, a także zamówienia usług i produktów z oferty Centrum Serwisowego, prosimy o zapoznanie się z informacją pod tym linkiem
Zamknij