Biuro prasowe Amica

Podłącz i używaj

Amica Wronki S.A., jako pierwszy producent AGD w Polsce wprowadziła płytę indukcyjną zasilaną napięciem 230 V. Poszerzenie oferty o płytę sprawia, że na rynku powstaje zupełnie nowy segment tego typu urządzeń zasilanych energią elektryczną. Teraz indukcja może stać się naprawdę szeroko stosowaną technologią.

 Technika gotowania indukcyjnego była dotychczas zarezerwowana wyłącznie dla konsumentów, którzy mają możliwość podłączenia płyty do instalacji wysokiego napięcia. Teraz sytuacja zmienia się radykalnie. Nowa technologia daje możliwość korzystania z płyty podłączonej do takiego samego gniazdka, co czajnik czy żelazko. Po prostu Plug & Play.

 - Jesteśmy przekonani, że nasze rozwiązanie to niezwykle interesująca alternatywa dla wszystkich, którzy dotychczas nie mogli korzystać z zalet płyty indukcyjnej. Tymczasem gotowanie na takiej płycie to najnowocześniejszy, najbezpieczniejszy i najefektywniejszy sposób przygotowywania potraw - mówi Radosław Czarnecki, produkt manager zajmujący się sprzętem grzejnym w Amice.

O niezwykłej efektywności technologii Plug & Play świadczy chociażby fakt, że zagotowanie dwóch litrów wody trwa tu trzy razy krócej niż na tradycyjnej płycie gazowej. Bardzo ważna jest również instalacja urządzenia. Jest ona niezwykle prosta. Nie ma potrzeby wzywania fachowca z odpowiednimi uprawnieniami, który je podłączy. W przypadku płyty Plug & Play, wystarczy po prostu wpiąć ją do gniazdka jak czajnik, żelazko czy odkurzacz. Dlatego właśnie nowy produkt z wroneckiej fabryki nie stanowi konkurencji dla tradycyjnego segmentu płyt indukcyjnych, ale jest jego uzupełnieniem i rozwinięciem.

Użytkownik płyty ma do dyspozycji cztery pola indukcyjne. Każde ma dodatkowo funkcję Booster, pozwalającą skokowo zwiększać moc pola grzejnego, przyspieszając tym samym proces gotowania lub smażenia. Urządzenie wyposażono również w inne rozwiązania jak: rozpoznawanie wielkości i obecności garnka, wskaźnik ciepła resztkowego czy blokadę włączenia przez dzieci. Ułatwieniem w przygotowywaniu potraw jest także timer i minutnik.

Płyta indukcyjna Amiki Plug & Play jest więc połączeniem zaawansowanych rozwiązań technologicznych, interesującego wzornictwa i solidnych materiałów. Tak jak wszystkie produkty sprzedawane pod marką Amica spełnia krajowe i europejskie normy jakości i bezpieczeństwa gwarantując długą i niezawodną pracę.

 

Poleć komunikat prasowy

Ochrona danych osobowych

W ramach kontaktu z Infolinią przedstawimy Tobie informację dotyczącą przetwarzania Twoich danych osobowych. Jeżeli chcesz skrócić czas oczekiwania na rozmowę z naszym konsultantem, prosimy o zapoznanie się z odpowiednią ze względu na cel Twojej rozmowy informacją – zamieszczoną pod poniższymi linkami:
  • w przypadku zamiaru zgłoszenia naprawy w ramach udzielonej przez Amica gwarancji podstawowej lub wykupionej Gwarancji Plus, prosimy o zapoznanie się z informacją pod tym linkiem
  • w przypadku woli zlecenia naprawy pogwarancyjnej albo pozyskania informacji o ofercie handlowej Centrum Serwisowego, w tym dotyczących usługi montażu/przyłączenia sprzętu, przeglądu, wykupienia Gwarancji Plus, a także zamówienia usług i produktów z oferty Centrum Serwisowego, prosimy o zapoznanie się z informacją pod tym linkiem
Zamknij