Biuro prasowe Amica

Amica, kuchnia.tv i domo zapraszają na wyprawę do Skandynawii

Dwa kanały telewizyjne: Domo i kuchnia.tv wspólnie z Amiką ogłosiły początek przyjmowania zgłoszeń do konkursu realizowanego pod hasłem „Skandynawskie inspiracje". Do udziału w nim zapraszani są wszyscy, którym kuchnia kojarzy się przede wszystkim z kulinarną przygodą. Zasady udziału w konkursie są proste, a oprócz nagród finaliści będą mieli okazję zaprezentowania swoich kulinarnych pomysłów na antenie telewizyjnej.

Pierwszy etap konkursu rozpoczął się w poniedziałek 28 grudnia, a zgłoszenia do udziału przyjmowane są do 17 stycznia 2010 roku. By wziąć udział w konkursie trzeba przesłać (mailem lub listownie) przepis na potrawę inspirowaną Skandynawią. Do zgłoszenia można dołączyć zdjęcie potrawy, ale na tym etapie nie jest to wymagane.  Autorzy pięciu najciekawszych przepisów zostaną zaproszeni do udziału w części finałowej, czyli nagrania krótkich filmów w studio kuchni.tv pod czujnym okiem stylisty kanału Domo. Przygotowane filmy zostaną zaprezentowane w programach emitowanych przez Cyfrę+ oraz na wybranych stronach internetowych. O zwycięstwie danego przepisu na potrawę zadecydują widzowie i internauci oddający głosy na wybrane przez siebie potrawy. Poza tym wszyscy głosujący będą mogli zaproponować własną nazwę dla wybranej przez siebie potrawy.

Autor zwycięskiego przepisu otrzyma w nagrodę piekarnik Scandium, a pozostali finaliści otrzymają zestawy małego AGD Amiki składające się z czajnika i tostera z linii Gentlis. Z kolei 50 autorów najciekawszych nazw otrzyma segregatory kuchnia.tv oraz książki. 

Wszystkie informacje związane z konkursem dostępne są na specjalnie przygotowanej stronie konkursowej www.skandynawskieinspiracje.pl, na której można także znaleźć sporo interesujących informacji związanych ze skandynawskim designem, bliżej poznać nagrody, czy też wypróbować jeden ze skandynawskich przepisów znajdujących się na stronie. 

Poleć komunikat prasowy

Ochrona danych osobowych

W ramach kontaktu z Infolinią przedstawimy Tobie informację dotyczącą przetwarzania Twoich danych osobowych. Jeżeli chcesz skrócić czas oczekiwania na rozmowę z naszym konsultantem, prosimy o zapoznanie się z odpowiednią ze względu na cel Twojej rozmowy informacją – zamieszczoną pod poniższymi linkami:
  • w przypadku zamiaru zgłoszenia naprawy w ramach udzielonej przez Amica gwarancji podstawowej lub wykupionej Gwarancji Plus, prosimy o zapoznanie się z informacją pod tym linkiem
  • w przypadku woli zlecenia naprawy pogwarancyjnej albo pozyskania informacji o ofercie handlowej Centrum Serwisowego, w tym dotyczących usługi montażu/przyłączenia sprzętu, przeglądu, wykupienia Gwarancji Plus, a także zamówienia usług i produktów z oferty Centrum Serwisowego, prosimy o zapoznanie się z informacją pod tym linkiem
Zamknij