Biuro prasowe Amica

Góry letniego prania

Nowa linia pralek Amiki Maxima sprawi, że szybko i skutecznie poradzimy sobie nawet z dużą ilością brudnych rzeczy. 15 użytecznych programów i szereg przydatnych funkcji sprawi, że dla każdego rodzaju prania będzie można dobrać odpowiednie parametry, dzięki którym nasze ubrania odzyskają blask. Najwyższa klasa energetyczna A Plus sprawi z kolei, że rachunki za energię pozostaną na stałym poziomie.     

Nowoczesna konstrukcja i optymalne wykorzystanie wnętrza w nowych pralkach z linii Maxima umożliwiło zwiększenie pojemności bębna aż do 7 kg. Dzięki temu jednocześnie oszczędzamy czas, pieniądze i środowisko naturalne. Warto przy tej okazji zwrócić uwagę na fakt, że tak duża pojemność przyda się nie tylko rodzinom z dziećmi, ale także osobom, które często podróżują i jednorazowo piorą duże ilości rzeczy. Spośród innych niezwykle praktycznych rozwiązań uwagę zwraca funkcja EcoPlus, która umożliwia dostosowanie zużycia wody do stopnia zabrudzenia pranej odzieży. Po wybraniu określonego programu, pralka wskazuje poziom wody optymalny dla danego rodzaju tkaniny. Użytkownik może modyfikować poziom wody, np. obniżać go przy praniu odzieży nieznacznie zabrudzonej. Dzięki funkcji EcoPlus pralka zużywa do 10 litrów wody mniej w jednym cyklu prania.

- Dla mnie jednak zdecydowanie najbardziej praktyczną nowością dostępną w pralkach Maxima jest Funkcja Szybkiego Dostępu – mówi Anna Nowak, Product Manager odpowiedzialny za tę kategorię urządzeń w Amice. – Naciśnięcie przycisku umożliwia natychmiastowe otwarcie drzwi pralki podczas prania, dzięki czemu w każdej chwili możemy dołożyć zapomniane rzeczy. Chciałabym także podkreślić, że użytkownicy korzystający z tej funkcji mają zapewnione całkowite bezpieczeństwo, bowiem drzwi pralki nie otworzą się, gdy poziom wody będzie zbyt wysoki lub gdy temperatura wody przekroczy 60˚C.

Z pewnością warto także zwrócić uwagę na 5-stopniową regulację temperatury umożliwiającą precyzyjny dobór temperatury prania do rodzaju i stopnia zabrudzenia odzieży. Jednocześnie pralka nie dopuszcza do wyboru temperatury szkodliwej dla wybranej tkaniny, np. dla programu  wełna maksymalna temperatura prania wynosi 40°C.

Pralki Maxima zostały wyposażone w wyspecjalizowane programy, w tym aż 3 programy przeznaczone do odzieży dziecięcej. Niezwykle użyteczny jest także program Autoczyszczenie, który sterylizuje wnętrze pralki wodą o temperaturze 95°C, niszcząc bakterie i wypłukując osady z pozostałości detergentów.

Czytelny wyświetlacz, duże wygodne przyciski oraz sygnalizacja dźwiękowa, sprawiają że obsługa pralek z linii Maxima to czysta przyjemność. Starania o komfort użytkowników zostały docenione podczas jednego z największych w Europie badań konsumenckich, w którym Amica została nagrodzona złotą statuetką i tytułem The Most Trusted Brand.

Poleć komunikat prasowy

Ochrona danych osobowych

W ramach kontaktu z Infolinią przedstawimy Tobie informację dotyczącą przetwarzania Twoich danych osobowych. Jeżeli chcesz skrócić czas oczekiwania na rozmowę z naszym konsultantem, prosimy o zapoznanie się z odpowiednią ze względu na cel Twojej rozmowy informacją – zamieszczoną pod poniższymi linkami:
  • w przypadku zamiaru zgłoszenia naprawy w ramach udzielonej przez Amica gwarancji podstawowej lub wykupionej Gwarancji Plus, prosimy o zapoznanie się z informacją pod tym linkiem
  • w przypadku woli zlecenia naprawy pogwarancyjnej albo pozyskania informacji o ofercie handlowej Centrum Serwisowego, w tym dotyczących usługi montażu/przyłączenia sprzętu, przeglądu, wykupienia Gwarancji Plus, a także zamówienia usług i produktów z oferty Centrum Serwisowego, prosimy o zapoznanie się z informacją pod tym linkiem
Zamknij