Biuro prasowe Amica

Produkty Amiki w finale konkursu Dobry Wzór 2010

Z przyjemnością informujemy, że płyta indukcyjna INARI PL 65 11 SF, czajnik KI 3011 NOBLIS, kuchenka mikrofalowa AMG 20E80GB - zakwalifikowały się do finału ogólnopolskiego Konkursu Dobry Wzór 2010 na najlepiej zaprojektowane produkty i usługi na polskim rynku. Tym samym produkty Amiki znalazły się w gronie kilkudziesięciu najwyższej jakości polskich i zagranicznych wyrobów z obszarów sfery domu, sfery pracy, sfery publicznej i sfery usług. Wszystkie produkty i usługi, które znalazły się w finale konkursu zostały opublikowane na stronie internetowej Instytutu Wzornictwa Przemysłowego oraz w mediach patronujących konkursowi.

Wyróżnienie to cieszy tym bardziej, że wysokie oceny produktom Amiki wystawili eksperci, którzy na co dzień zajmują się wzornictwem przemysłowym i śledzą trendy rynkowe. Produkty te cieszą się także uznaniem i zainteresowaniem konsumentów. Wyróżnione produkty Amiki dowodzą, że połączenie wysokich walorów estetycznych i ergonomicznych, znajdujących uznanie fachowców może iść w parze z uznaniem konsumentów.

W tegorocznej, XVII edycji Konkursu Dobry Wzór 2010 na najlepiej zaprojektowane produkty i usługi na rynku polskim wzięło udział 126 produktów i 12 usług. Produkty oceniane są w trzech sferach: domu, pracy i publicznej. Po raz pierwszy ocenie wzorniczej podlegała również sfera usług. Laureatów konkursu poznamy 22 września. Wtedy też w Instytucie Wzornictwa Przemysłowego w Warszawie  zostanie otwarta specjalna wystawa, na której będzie można obejrzeć wszystkie produkty finalistów i laureatów konkursu. Ekspozycja będzie dostępna w siedzibie Instytutu, przy ulicy Świętojerskiej 5/7, w dniach od 22 września do 14 listopada.

Poleć komunikat prasowy

Ochrona danych osobowych

W ramach kontaktu z Infolinią przedstawimy Tobie informację dotyczącą przetwarzania Twoich danych osobowych. Jeżeli chcesz skrócić czas oczekiwania na rozmowę z naszym konsultantem, prosimy o zapoznanie się z odpowiednią ze względu na cel Twojej rozmowy informacją – zamieszczoną pod poniższymi linkami:
  • w przypadku zamiaru zgłoszenia naprawy w ramach udzielonej przez Amica gwarancji podstawowej lub wykupionej Gwarancji Plus, prosimy o zapoznanie się z informacją pod tym linkiem
  • w przypadku woli zlecenia naprawy pogwarancyjnej albo pozyskania informacji o ofercie handlowej Centrum Serwisowego, w tym dotyczących usługi montażu/przyłączenia sprzętu, przeglądu, wykupienia Gwarancji Plus, a także zamówienia usług i produktów z oferty Centrum Serwisowego, prosimy o zapoznanie się z informacją pod tym linkiem
Zamknij