Biuro prasowe Amica

Nowa linia w kuchni

Nowa, stylowa linia piekarników do zabudowy Amiki Integra, która właśnie pojawiła się na rynku jest inspirowana jest współczesnymi trendami w designie. Eleganckie okucia, ergonomiczne uchwyty, chowane, podświetlane pokrętła oraz duży, animowany multifunnkcyjny wyświetlacz to elementy wyróżniające linię Integra już na pierwszy rzut oka. Całość wykonana jest z wysokiej jakości stali nierdzewnej I-Touch Free, na której nie pozostają ślady palców. Piekarniki dostępne są w trzech wersjach kolorystycznych: inoxowej, białej oraz czarnej ze szkła.

Piekarniki z linii Integra łączą wysublimowaną estetykę z zaawansowanymi rozwiązaniami technologicznymi i proekologicznym podejściem. Dostępne funkcje pozwolą szybko, łatwo i przyjemnie przyrządzić ulubione potrawy oraz zapewnią optymalną eksploatację, w tym tak ważne niższe zużycie energii, które bezpośrednio przekłada się na niskie rachunki za energię elektryczną. Teraz każdy wyjątkowo łatwo się przekonać o tym, że zaawansowany sprzęt AGD może zmienić oblicze kuchni.

Spośród wszystkich funkcji dostępnych w piekarnikach z linii Integra warto zwrócić przede wszystkim uwagę na I-Cook Timer, który sprawia, że piekarniki te tak zdecydowanie się wyróżniają. Zaawansowany technologicznie, innowacyjny i designerski I-Cook Timer nie tylko pomoże przygotować ulubione potrawy, ale także podpowie jakie ustawienia będą optymalne dla ich przygotowania. Z pewnością ciekawym rozwiązaniem jest także możliwość zapisania i zapamiętania ustawień dla ulubionych potraw. Jeżeli dołożymy do tego możliwość wyboru koloru wyświetlacza, prostą i intuicyjną obsługę, dojdziemy do wniosku, że nic nie stoi na przeszkodzie, by każdy mógł nie tylko zdobywać kulinarne szlify, ale wręcz zostać mistrzem trudnej sztuki gotowania.  Dzięki I-Cook Timerowi bowiem każdy może mieć osobistego asystenta pieczenia, który dostarczy porcję własnych inspiracji.

Z pozostałych rozwiązań technicznych uwagę zwraca specjalny system chłodzący wykorzystany w piekarnikach Integra. – Specjalny wentylator chłodzący wymusza obieg powietrza pomiędzy szybami drzwi piekarnika obniżając temperaturę na froncie do bezpiecznego poziomu – mówi Joanna Krzywda, Product Manager, zajmujący się się w Amice sprzętem grzejnym. - Zamontowana w drzwiach szyba refleksyjna kumuluje ciepło wewnątrz komory. Dlatego w piekarniku rozgrzanym do 200°C temperatura na froncie wyniesie maksymalnie 43°C. Wszystko po to, by bezpiecznie podziwiać piekące się smakołyki z naprawdę bliska. Na specjalnej powłoce zastosowanej na powierzchni piekarników Integra nie widać śladów palców. Tak więc zamiast zmartwień i czasochłonnego czyszczenia, można bez przeszkód zająć się testowaniem nowych przepisów, które zachwycą najbliższych.

Ciekawym rozwiązaniem jest także umieszczenie w komorze piekarnika Integra dwóch źródeł światła. Halogenowe lampy umieszczone po bokach doskonale oświetlają jego wnętrze. Rozmieszczenie jednej lampki wyżej, a drugiej niżej, pozwala na dokładną obserwację przygotowywanych potraw nawet wtedy, gdy będziemy piec na dwóch poziomach.

Piekarniki z linii Integra są dostępne na rynku od 15 września 2010.

Poleć komunikat prasowy
png 2,7 MB
png 1,3 MB

Ochrona danych osobowych

W ramach kontaktu z Infolinią przedstawimy Tobie informację dotyczącą przetwarzania Twoich danych osobowych. Jeżeli chcesz skrócić czas oczekiwania na rozmowę z naszym konsultantem, prosimy o zapoznanie się z odpowiednią ze względu na cel Twojej rozmowy informacją – zamieszczoną pod poniższymi linkami:
  • w przypadku zamiaru zgłoszenia naprawy w ramach udzielonej przez Amica gwarancji podstawowej lub wykupionej Gwarancji Plus, prosimy o zapoznanie się z informacją pod tym linkiem
  • w przypadku woli zlecenia naprawy pogwarancyjnej albo pozyskania informacji o ofercie handlowej Centrum Serwisowego, w tym dotyczących usługi montażu/przyłączenia sprzętu, przeglądu, wykupienia Gwarancji Plus, a także zamówienia usług i produktów z oferty Centrum Serwisowego, prosimy o zapoznanie się z informacją pod tym linkiem
Zamknij