Biuro prasowe Amica

Amica Day w Czechach

Dzień Amiki w Czechach

4 maja Amica Commerce zorganizowała dla swoich klientów z Czech i Słowacji prezentację oferty handlowej. Niemal 150 gości miało okazję zapoznać się z nowymi produktami, sprawdzić jak działają oraz powalczyć o produkty firmy Amica w licznych konkursach. Tym razem dobrym humorom i zabawie dopisywała również słoneczna pogoda.

Liczne grono klientów zebranych na prezentacji nowości w ofercie sprzętu grzejnego, chłodnictwa oraz pralnictwa miało okazję poznać najważniejsze funkcje urządzeń i dowiedzieć się, co wyróżnia je spośród oferty konkurencyjnych produktów dostępnych na rynku. Na spotkaniu zostały zaprezentowane nowe urządzenia z linii INTEGRA, która wzbudziła dużo pozytywnych emocji. Poza tym zaprezentowano lodówki wolnostojące, range pralek i oczywiście płyty indukcyjne i gazowe. Przygotowujący spotkanie nie zapomnieli o żadnym nowym produkcie, którym możemy się pochwalić na rynku czeskim i słowackim. Wśród nowych piekarników oczywiście prym wiodła linia Integra z piekarnikiem EBI 81074 C, który został wyróżniony RED DOT HONOURABLE MENTION 2011. Dbałość o szczegóły, najnowszy design oraz innowacyjne i nowatorskie rozwiązania typu I Cook Timer zachwyciły nie tylko szacowne jury konkursowe, ale również gości Amica Days.

Podczas Amica Day goście mogli także sami wypróbować i ocenić najnowocześniejsze rozwiązania wprowadzone na rynek przez Amikę. Jak wiadomo konsumenci są najbardziej surowymi sędziami, ale Amica nie bała się tego sprawdzianu. Uśmiech na twarzach i zadowolenie powiedziały wszystko. Zebrani docenili przede wszystkim nowoczesne rozwiązania firmy, które ułatwiają użytkowanie produktów, pozwalające na szybką i łatwą instalację i możliwość natychmiastowego rozpoczęcia użytkowania (np. płyta Plug and Play). Wrażenie zrobiła także troska o środowisko wrażona najwyższymi klasami energetycznymi (A i A+) i optymalizacją użytkowania dotychczasowych produktów ( funkcja Opti Gas zmniejszająca zużycie gazu o 12%).

Pomimo stałej obecności Product Managerów, którzy służyli pomocą m.in. w obsłudze goście świetnie radzili sobie z wszelkimi funkcjami. Potwierdza to tylko fakt, że obsługa urządzeń Amiki jest tak rozwiązana aby była intuicyjna i dostosowana do potrzeb użytkownika. Dlatego można powiedzieć wprost, że to urządzenia dostosowują się do użytkowników, a nie odwrotnie. Już tych kilka przykładów niektórych korzyści oferowanych przez Amikę pokazuje, że użytkowanie sprzętów Amiki jest przyjemne i proste niezależnie od stylu życia konsumenta.

Po południu zaproszeni goście mieli czas na rozmowy i dzielenie się opiniami o nowych urządzeniach Amiki w miłym otoczeniu winnicy i atrakcjach przygotowanych specjalnie dla nich. Amica połączyła praktyczne zajęcia z przyjemnością – tak jak w swoich produktach. Po prostu piękno zintegrowane z technologią.

Więcej o produktach Amica można przeczytać na www.amica.com.pl

Poleć komunikat prasowy
png 109.4 kB
png 90.2 kB
png 67.7 kB
png 123.9 kB

Ochrona danych osobowych

W ramach kontaktu z Infolinią przedstawimy Tobie informację dotyczącą przetwarzania Twoich danych osobowych. Jeżeli chcesz skrócić czas oczekiwania na rozmowę z naszym konsultantem, prosimy o zapoznanie się z odpowiednią ze względu na cel Twojej rozmowy informacją – zamieszczoną pod poniższymi linkami:
  • w przypadku zamiaru zgłoszenia naprawy w ramach udzielonej przez Amica gwarancji podstawowej lub wykupionej Gwarancji Plus, prosimy o zapoznanie się z informacją pod tym linkiem
  • w przypadku woli zlecenia naprawy pogwarancyjnej albo pozyskania informacji o ofercie handlowej Centrum Serwisowego, w tym dotyczących usługi montażu/przyłączenia sprzętu, przeglądu, wykupienia Gwarancji Plus, a także zamówienia usług i produktów z oferty Centrum Serwisowego, prosimy o zapoznanie się z informacją pod tym linkiem
Zamknij