Biuro prasowe Amica

Nowa oferta lodówek

Nowa oferta lodówek na rynku

 Lodówki Amiki to gwarancja najwyższej jakości, komfortu użytkowania oraz ciekawego wzornictwa. Dzięki temu, że urządzenia te są dostępne w klasie efektywności energetycznej A+ charakteryzują się także niskim zużyciem energii, a co za tym idzie niskimi rachunkami za energię elektryczną. Jest to także wyraz troski Amiki o środowisko naturalne, w którym każdy konsument może mieć udział. Nowoczesne rozwiązania, które proponujemy zostały uhonorowane prestiżowym godłem Marki Najbardziej przyjaznej Środowisku Naturalnemu 2010.

 Nowe lodówki Amica dostępne są w dwóch liniach wzorniczych: Premium i Standard, które zostały dostosowane do specyficznych potrzeb różnych grup odbiorców. Lodówki linii Premium stworzone dla Klientów ceniących przede wszystkim różnorodność funkcji i wysoki standard, dlatego zostały wyposażone w wiele praktycznych funkcji takich jak m.in.: Superchłodzenie, Superzamrażanie, Eco, a także NoFrost, FreshZone. Wyświetlacz elektroniczny znajdujący się na drzwiach urządzenia ułatwia wybór funkcji i kontrolę wybranych parametrów pracy urządzenia. Linia Standard z kolei została stworzona dla tych, którzy cenią sobie praktyczne rozwiązania i komfort użytkowania. Ze względu na to, że jest to bardzo pojemne urządzenia, to idealna propozycja dla wszystkich, którym dotychczas duże zakupy sprawiały problemy związane z przechowywaniem żywności. Warto podkreślić, że wszystkie lodówki zostały zaprojektowane z myślą o maksymalnym wykorzystaniu przestrzeni. Amica zadbała o to aby ich pojemność była możliwie jak największa. Służy temu przemyślane rozplanowanie wnętrza, funkcjonalne pojemne półki, szuflady i balkoniki. Słowem klienci otrzymują optymalną przestrzeń, w której bez problemu zmieszczą się nawet największe zakupy. Podobnie jak lodówki z linii Premium lodówki z tej linii są również niezwykle ekonomiczne w eksploatacji.

 Spośród wielu dostępnych funkcji warto bliżej przyjrzeć się funkcjom takim jak np. Oszczędna praca, dzięki której temperatura w zamrażalce ustawiana jest automatycznie. Funkcja Oszczędnego użytkowania jest wyłączana automatycznie gdy wybierze się funkcję szybkiego chłodzenia lub szybkiego zamrażania. Ze względu na to, że lodówki coraz częściej pracują w kuchniach otwartych, konstruktorzy Amiki zadbali o to, by ich praca była nie tylko efektywna, ale także wyjątkowo cicha. Okazuje się, że efektywna, ciągła praca lodówki wcale nie musi kojarzyć się ze znajomym „buczeniem”. W ofercie Amiki znajdują się lodówki tak ciche, że ich pracę można porównać do poziomu hałasu odpowiadającemu w skali szelestowi kartek książki w czytelni.

 Jak na najnowocześniejsze urządzenia przystało nowe lodówki Amiki posiadają także system NoFrost oraz FreshZone. System No Frost sprawia, że lodówki nie trzeba rozmrażać. Innowacyjny system obiegu zimnego powietrza No Frost zapewnia optymalną temperaturę we wnętrzu, a nadmiar wilgoci automatycznie odprowadzany jest na zewnątrz. Dzięki temu w komorze lodówki nie powstaje szron i unikamy pracochłonnego rozmrażania. Przy tej okazji warto także wspomnieć o Air Systemie, dzięki któremu schłodzone powietrze jest rozprowadzane równomiernie w całej komorze chłodziarki i panuje w niej jednakowa temperatura.  Wentylator zamontowany w górnej części komory lodówki rozprowadza zimne powietrze do każdego miejsca: półek, balkoników, pojemników. Dzięki Air System klienci zyskują pełną swobodę  rozmieszczania żywności w lodówce. Niższa temperatura w komorze Fresh Zone sprawia, że przechowywana tam żywność dłużej zachowuje smak, zapach i wszystkie wartości odżywcze.  


Rynkowy debiut nowych lodówek ma prócz użytkowego także zdecydowanie ekonomiczny charakter. To właśnie dzięki tak nowoczesnym produktom Amica skutecznie umacnia swoją pozycję wśród producentów AGD. Wszystkie produkty sprzedawane pod marką Amica spełniają krajowe i europejskie normy jakości i bezpieczeństwa gwarantując długą i niezawodną pracę.

Poleć komunikat prasowy

Ochrona danych osobowych

W ramach kontaktu z Infolinią przedstawimy Tobie informację dotyczącą przetwarzania Twoich danych osobowych. Jeżeli chcesz skrócić czas oczekiwania na rozmowę z naszym konsultantem, prosimy o zapoznanie się z odpowiednią ze względu na cel Twojej rozmowy informacją – zamieszczoną pod poniższymi linkami:
  • w przypadku zamiaru zgłoszenia naprawy w ramach udzielonej przez Amica gwarancji podstawowej lub wykupionej Gwarancji Plus, prosimy o zapoznanie się z informacją pod tym linkiem
  • w przypadku woli zlecenia naprawy pogwarancyjnej albo pozyskania informacji o ofercie handlowej Centrum Serwisowego, w tym dotyczących usługi montażu/przyłączenia sprzętu, przeglądu, wykupienia Gwarancji Plus, a także zamówienia usług i produktów z oferty Centrum Serwisowego, prosimy o zapoznanie się z informacją pod tym linkiem
Zamknij