Biuro prasowe Amica

Święta w kuchni Agnieszki Radwańskiej

Cisza przed burzą – tak można określić Święta Bożego Narodzenia Agnieszki Radwańskiej, dla której jest to cenny czas odpoczynku przed kolejnym sezonem. Zanim jednak rozpocznie się świąteczna uczta, „Isia” stara się nadrabiać zaległości i rozwijać swoje kulinarne umiejętności, na co pomiędzy turniejami trudno jej znaleźć czas.

Chociaż starsza z sióstr Radwańskich otwarcie mówi o tym, że gotowanie nie jest jej najmocniejszą stroną, to podkreśla przy tym, że wynika to głównie z braku okazji do doskonalenia tych zdolności. Sama jest jednak najlepszym dowodem na to, że „trening czyni mistrza”, co bez wątpienia pozwala wierzyć w to, że wszystko jeszcze w tej kwestii przed nią. Rozwijaniu kulinarnego talentu Agnieszki niewątpliwie sprzyja okres świąteczny. Zwłaszcza, że niedawno stała się posiadaczką innowacyjnego piekarnika Integra Smart, który w inteligentny sposób ułatwia przedświąteczne działania w kuchni. - W tym roku obiecałam sobie, że mój wkład w świąteczne przygotowania nie ograniczy się tylko do ubierania choinki. Szukając inspiracji w książce kucharskiej zapisanej w pamięci mojego nowego piekarnika, natknęłam się na przepis na owsiano-pomarańczowe pierniczki. I chociaż wyczytałam, że każdy z nich ma 90 kalorii, to mam zamiar je upiec i z pewnością nie oprę się aromatowi pomarańczy, który jest dla mnie jednym z symboli bożonarodzeniowych -  mówi Radwańska.

Bożonarodzeniowe zwyczaje

Jak co roku, Agnieszka Radwańska spędzi Wigilię w rodzinnym domu w Krakowie,          w którym z pewnością nie zabraknie ciepłej, świątecznej atmosfery. - Wszystkich dwunastu potraw wigilijnych pewnie nie spróbuję, bo nie przepadam za karpiem, ale z pewnością nie odmówię sobie ulubionej zupy grzybowej przyrządzanej wg tradycyjnego, rodzinnego przepisu i ulubionego sernika z polewą czekoladową. Jeśli chodzi o prezent, który chciałabym dostać, to od dawna marzę o czapce niewidce – przydałaby się czasem w trakcie pracowitego sezonu, kiedy bardzo potrzebuję chwili wytchnienia – zdradza Radwańska. W tym roku taki upominek przydałby się naszej najlepszej tenisistce szczególnie, bo sezon zapowiada się intensywnie. Agnieszka jeszcze w trakcie Świąt poleci do nowozelandzkiego Auckland, gdzie przywita Nowy Rok i rozegra swój pierwszy turniej w 2013 roku.


Życzenia świąteczne od A. Radwańskiej – do przemyślenia

- Na święta życzę wszystkim tego, o czym ja zawsze marzę, by się spełniło – aby kolejny rok był lepszy od poprzedniego i by każdego dnia umieć czerpać radość z tego, co się robi i gdzie się jest. A sobie mogę życzyć, bym w kolejnym roku w końcu miała czas na doskonalenie moich kulinarnych umiejętności – dodaje z uśmiechem Radwańska.

Poleć komunikat prasowy

Ochrona danych osobowych

W ramach kontaktu z Infolinią przedstawimy Tobie informację dotyczącą przetwarzania Twoich danych osobowych. Jeżeli chcesz skrócić czas oczekiwania na rozmowę z naszym konsultantem, prosimy o zapoznanie się z odpowiednią ze względu na cel Twojej rozmowy informacją – zamieszczoną pod poniższymi linkami:
  • w przypadku zamiaru zgłoszenia naprawy w ramach udzielonej przez Amica gwarancji podstawowej lub wykupionej Gwarancji Plus, prosimy o zapoznanie się z informacją pod tym linkiem
  • w przypadku woli zlecenia naprawy pogwarancyjnej albo pozyskania informacji o ofercie handlowej Centrum Serwisowego, w tym dotyczących usługi montażu/przyłączenia sprzętu, przeglądu, wykupienia Gwarancji Plus, a także zamówienia usług i produktów z oferty Centrum Serwisowego, prosimy o zapoznanie się z informacją pod tym linkiem
Zamknij