Biuro prasowe Amica

Amica wśród największych marek

Amica Wronki S.A. bierze udział w 54. edycji targów IFA, czyli największych na świecie corocznych targach elektroniki użytkowej i sprzętu AGD. Odwiedzający stoisko Amica będą mogli poznać bogatą ofertę produktową firmy, w tym najnowszą linię produktów do zabudowy.

Od 5 września trwają targi IFA w Berlinie, na których wśród największych światowych marek prezentuje się też polska firma Amica Wronki S.A. Na najbardziej okazałym stoisku w historii firmy pokazuje ona wszystkie marki, którymi dociera do europejskich konsumentów: Amica, Gram i Hansa. Obecnie już ponad 70 procent produkcji Amica trafia na rynki eksportowe, gdzie wszystkie marki zyskują coraz to większe udziały.

Na ponad 500 metrach kwadratowych odwiedzający zobaczą przekrojową ofertę urządzeń Amica. Oczywiście największa część ekspozycji będzie dotyczyła sprzętu grzejnego, który stanowi o sile Amiki w Europie. Niewątpliwie największą atrakcją stoiska będzie nowa linia produktów, która cechuje się wyjątkowym designem.

- Nasza nowa linia urządzeń AGD pod zabudowę jest inspirująca, innowacyjna i inteligentna, tzn. ma nietuzinkowy design, wyróżnia się funkcjonalnością na najwyższym poziomie i tworzy jeden ekosystem, w ramach którego urządzenia komunikują się ze sobą automatycznie – mówi Joanna Krzywda, Strategiczny Menedżer Produktu.

Targi IFA to przede wszystkim doskonała okazja do zaprezentowania się europejskim partnerom handlowym. Ale jest to też szansa na dotarcie do niezwykle wymagających konsumentów niemieckich, których każdego roku pojawia się tam niemal 250 000. Udziały Amiki w kuchniach wolnostojących na niemieckim rynku przekraczają już teraz 30 procent, a dzięki zaprezentowanym nowościom polska firma liczy na podobny rozwój w innych kategoriach sprzętu AGD.

Poleć komunikat prasowy

Ochrona danych osobowych

W ramach kontaktu z Infolinią przedstawimy Tobie informację dotyczącą przetwarzania Twoich danych osobowych. Jeżeli chcesz skrócić czas oczekiwania na rozmowę z naszym konsultantem, prosimy o zapoznanie się z odpowiednią ze względu na cel Twojej rozmowy informacją – zamieszczoną pod poniższymi linkami:
  • w przypadku zamiaru zgłoszenia naprawy w ramach udzielonej przez Amica gwarancji podstawowej lub wykupionej Gwarancji Plus, prosimy o zapoznanie się z informacją pod tym linkiem
  • w przypadku woli zlecenia naprawy pogwarancyjnej albo pozyskania informacji o ofercie handlowej Centrum Serwisowego, w tym dotyczących usługi montażu/przyłączenia sprzętu, przeglądu, wykupienia Gwarancji Plus, a także zamówienia usług i produktów z oferty Centrum Serwisowego, prosimy o zapoznanie się z informacją pod tym linkiem
Zamknij