Biuro prasowe Amica

Pro Baby: bezpieczna zabawa w kuchni

Amica wprowadziła do swojej oferty piekarniki i płyty indukcyjne z systemem Pro Baby, który zwiększa bezpieczeństwo oraz komfort użytkowania piekarników i płyt indukcyjnych. W ten sposób połączyliśmy inteligentną technologię z oczekiwaniami szczególnej grupy konsumentów, jakimi są rodziny z dziećmi.

System Pro Baby to zestaw zabezpieczeń i funkcjonalności dających poczucie bezpieczeństwa w kuchni. Nikogo nie trzeba przekonywać o tym, jak jest to ważne, a już szczególnie rodzin z małymi dziećmi. Pakiet Pro Baby składa się z blokady rodzicielskiej, dzięki której mamy pewność, że bawiące się dziecko przypadkowo nie otworzy drzwi piekarnika. I-Cool Front to system utrzymujący niską temperaturę na szybie piekarnika, a stabilne prowadnice z funkcją Stop minimalizują ryzyko poparzenia. Płyty indukcyjne Amica błyskawicznie stygną, dlatego nawet tuż po zakończeniu gotowania pozostają zimne, a specjalna blokada rodzicielska sprawi, że dziecko nie zmieni jej nastawień i przypadkowo jej nie włączy.

- Szata graficzna przygotowanych materiałów promocyjnych podkreśla bezpieczeństwo najmłodszych, którzy często towarzyszą nam w kuchni w czasie przygotowywania posiłków – mówi Edyta Strużak, opracowująca materiały BTL dla nowego systemu. – Dzisiaj takie detale decydują o zdobyciu realnej przewagi na rynku, dlatego poświęcamy im tyle uwagi – dodaje Edyta Strużak.

Rynkową premierę pakietu Pro Baby System wesprze intensywna obecność na profilu społecznościowym Amica na Facebooku. Już wkrótce pojawi się także specjalny film prezentujący plusy systemu oraz konkurs, w którym jak zwykle będzie można wygrać ciekawe nagrody. Tradycyjnie dostępna będzie również strona internetowa (www.amica.pl/probabysystem), na której znajdą się szczegółowe informacje na temat wprowadzonego na rynek rozwiązania.

Zaplanowano także emisje reklam na portalach Wirtualna Polska, Onet oraz Interia. Premiera nowego systemu odbywa się w czasie intensywnej kampanii telewizyjnej. Dlatego wykorzystanie Internetu pozwoli dotrzeć z większą liczbą informacji do wszystkich, którzy będą ich potrzebowali.

Poleć komunikat prasowy

Ochrona danych osobowych

W ramach kontaktu z Infolinią przedstawimy Tobie informację dotyczącą przetwarzania Twoich danych osobowych. Jeżeli chcesz skrócić czas oczekiwania na rozmowę z naszym konsultantem, prosimy o zapoznanie się z odpowiednią ze względu na cel Twojej rozmowy informacją – zamieszczoną pod poniższymi linkami:
  • w przypadku zamiaru zgłoszenia naprawy w ramach udzielonej przez Amica gwarancji podstawowej lub wykupionej Gwarancji Plus, prosimy o zapoznanie się z informacją pod tym linkiem
  • w przypadku woli zlecenia naprawy pogwarancyjnej albo pozyskania informacji o ofercie handlowej Centrum Serwisowego, w tym dotyczących usługi montażu/przyłączenia sprzętu, przeglądu, wykupienia Gwarancji Plus, a także zamówienia usług i produktów z oferty Centrum Serwisowego, prosimy o zapoznanie się z informacją pod tym linkiem
Zamknij