Biuro prasowe Amica

Amica Superbrands 2014/2015

Marka Amica została uznana za jedną z najsilniejszych marek na rynku polskim i w związku z tym została wyróżniona tytułem Created in Poland Superbrands 2014/2015. Międzynarodowa organizacja The Superbarnds Ltd. od ponad dwudziestu lat wyłania i nagradza najsilniejsze marki funkcjonujące na rynku.

Badanie na podstawie którego przyznano Amice tytuł Superbrands Created in Poland 2014/2015 jest jednym z najszerszych badań konsumenckich w Polsce. Pozwala poznać i zrozumieć układ sił w poszczególnych kategoriach branżowych. W jego efekcie można spojrzeć na rynek, uwzględniając wszystkie istotne marki z każdej badanej kategorii. Pierwotna lista marek powstała w wyniku pracy ekspertów i dziennikarzy oraz specjalnego badania pilotażowego, które umożliwiło konsumentom dopisanie dodatkowych marek do listy. Realizowane później badanie właściwe było kluczowym elementem procesu certyfikacji Created in Poland Superbrands.

Amica wyróżniona jako marka stworzona w Polsce, jest obecna w domach Polaków od lat. Jak pokazują badania, niemal połowa Polaków zapytana o sprzęt AGD, automatycznie odpowiada Amica, a znajomość marki deklaruje ponad dwie trzecie dorosłej populacji Polski. Created in Poland Superbrands 2014/2015 jest wyrazem najwyższego uznania dla producenta, który stworzył markę i teraz doczekał się tytułu supermarki.

Przy tej okazji warto podkreślić, że Amica wciąż się rozwija i pojawia się także na nowych rynkach. Kolejne generacje coraz bardziej zaawansowanych technologicznie produktów pojawiają się w domach klientów w całej Europie, a sama marka pnie się w górę po każdym sygnale uznania, jaki płynie z kraju i ze świata. Jej wartość wzrasta, a grono użytkowników sprzętu AGD z logo Amica nieustannie się powiększa.

Organizacja Superbrands powstała w Wielkiej Brytanii w 1984 roku i obecnie działa w 87 krajach. Jej celem jest promocja idei brandingu poprzez nagradzanie i prezentowanie historii najsilniejszych marek. W Polsce organizacja działa od 2004 roku.

Poleć komunikat prasowy

Ochrona danych osobowych

W ramach kontaktu z Infolinią przedstawimy Tobie informację dotyczącą przetwarzania Twoich danych osobowych. Jeżeli chcesz skrócić czas oczekiwania na rozmowę z naszym konsultantem, prosimy o zapoznanie się z odpowiednią ze względu na cel Twojej rozmowy informacją – zamieszczoną pod poniższymi linkami:
  • w przypadku zamiaru zgłoszenia naprawy w ramach udzielonej przez Amica gwarancji podstawowej lub wykupionej Gwarancji Plus, prosimy o zapoznanie się z informacją pod tym linkiem
  • w przypadku woli zlecenia naprawy pogwarancyjnej albo pozyskania informacji o ofercie handlowej Centrum Serwisowego, w tym dotyczących usługi montażu/przyłączenia sprzętu, przeglądu, wykupienia Gwarancji Plus, a także zamówienia usług i produktów z oferty Centrum Serwisowego, prosimy o zapoznanie się z informacją pod tym linkiem
Zamknij