Biuro prasowe Amica

Wyjątkowe razem, jak i osobno – ruszyła letnia kampania lodówek Amica

Amica wystartowała z nowymi działaniami wspierającymi sprzedaż swoich chłodziarek i zamrażarek w sezonie letnim. Zintegrowana kampania będzie prowadzona m.in. w telewizji, prasie, Internecie oraz w kanałach social media. Komunikacja akcji będzie oparta na podkreśleniu nowoczesnego designu oraz wyjątkowych funkcji produktów.

Kampania promocyjna prezentować będzie najważniejsze cechy lodówek marki Amica tzn. unikalny design, wysoką jakość i inteligentne funkcje dopasowane do potrzeb klientów. Szczególny nacisk w komunikacji położony będzie na promowanie modeli chłodziarek i zamrażarek, które można dowolnie ustawić razem, jak i osobno.

Głównym elementem, komunikowanym podczas kampanii, jest nowoczesny design lodówek, na który składają się m.in. ledowe oświetlenie czy lustrzany wyświetlacz umożliwiający sterowanie lodówką. Inteligentne funkcje lodówek Amica pozwalają także m.in. na zaoszczędzenie czasu, np. przechowywane owoce i warzywa w pojemniku Vit Control zachowują świeżość nawet dwa razy dłużej. To pozwala ograniczyć częstotliwość robienia zakupów do jednego razu w tygodniu. Najnowsze lodówki Amica są wyposażone w technologię No Frost, polegającą na ciągłym obiegu chłodnego powietrza wewnątrz, dzięki czemu nie wymagają rozmrażania, a produkty dłużej zachowują świeżość.

W ramach kampanii pojawią się telewizyjne billboardy sponsorskie. Sprzęt będzie również lokowany w cieszących się wysoką oglądalnością programach telewizyjnych: Masterchef oraz Dzień dobry TVN. Kampania będzie także prowadzona na największych polskich portalach informacyjnych.

Amica zaplanowała także działania w social media, obejmujące aktywność na takich portalach jak Facebook, Instagram oraz Pinterest. Dodatkowo, w ramach współpracy z twórczynią bloga LovingIt, powstanie szereg tematów związanych z użytecznymi funkcjami lodówek oraz aranżacją przestrzeni kuchennej.

Kampania naszego sprzętu obejmuje szerokie działania. Sięgamy w niej zarówno po reklamę produktową jak i działania wizerunkowe. Zależy nam na spójnej kontynuacji naszych działań. Naszym celem jest dotrzeć do świadomości konsumenta z przekazem mówiącym o korzyściach wynikających z zakupu naszych produktów.  – mówi Wioleta Wróbel Marketing Communication Manager Amica.

Działania potrwają do połowy sierpnia br.                                                    

Za opracowanie koncepcji odpowiada agencja Change, za produkcję spotów agencja ASPE, za zakup mediów Value Media, za działania w Internecie agencja VMR, Get More Social, za działania PR agencja Q&A Communications.

###

Amica Wronki S.A. to największy polski producent sprzętu gospodarstwa domowego i jedna z najbardziej uznanych polskich firm notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. W swojej ofercie posiada pełną gamę inteligentnych urządzeń dużego i małego AGD, wyróżniających się najnowszą technologią i nowoczesnym designem. Spółka generuje ponad 70 procent przychodów na ponad 40 rynkach zagranicznych. W portfolio firmy znajdują się także zagraniczne marki Gram i Hansa. Amica jest laureatem prestiżowych nagród branżowych i konsumenckich, do których należą m.in. Nagroda Gospodarcza Prezydenta Rzeczypospolitej, Superbrand Made In Poland i Godło Teraz Polska.

Poleć komunikat prasowy

Ochrona danych osobowych

W ramach kontaktu z Infolinią przedstawimy Tobie informację dotyczącą przetwarzania Twoich danych osobowych. Jeżeli chcesz skrócić czas oczekiwania na rozmowę z naszym konsultantem, prosimy o zapoznanie się z odpowiednią ze względu na cel Twojej rozmowy informacją – zamieszczoną pod poniższymi linkami:
  • w przypadku zamiaru zgłoszenia naprawy w ramach udzielonej przez Amica gwarancji podstawowej lub wykupionej Gwarancji Plus, prosimy o zapoznanie się z informacją pod tym linkiem
  • w przypadku woli zlecenia naprawy pogwarancyjnej albo pozyskania informacji o ofercie handlowej Centrum Serwisowego, w tym dotyczących usługi montażu/przyłączenia sprzętu, przeglądu, wykupienia Gwarancji Plus, a także zamówienia usług i produktów z oferty Centrum Serwisowego, prosimy o zapoznanie się z informacją pod tym linkiem
Zamknij