Biuro prasowe Amica

Amica i MasterChef znowu razem

Jakiego sprzętu do gotowania używają jedni z najlepszych kucharzy amatorów w Polsce? Oczywiście sprzętu marki Amica. Jest to możliwe dzięki kolejnej odsłonie współpracy z bijącym rekordy popularności programem kulinarnym – MasterChef. Oznacza to, że w trakcie rozpoczynającej się we wrześniu piątej edycji show, widzowie będą oglądać zmagania uczestników programu, gotujących przy pomocy najwyższej klasy urządzeń kuchennych marki Amica.

Podobnie jak w ubiegłym roku, Amica jest sponsorem cieszącego się dużą popularnością programu MasterChef, emitowanego na antenie telewizji TVN. Dzięki współpracy, uczestnicy projektu będą mogli korzystać m.in. z zaawansowanych technologicznie sprzętów linii Amica IN: płyty grzejnej i dwóch modeli piekarników, w tym modelu sterowanego smartfonem. Oprócz produktów z ekskluzywnej linii Amica IN, w programie zaprezentowane zostaną również dwa modele chłodziarko zamrażarek.

Dodatkowo, w trakcie trwania programu wyemitowana zostanie kampania reklamowa w TVN. Urządzenia Amica będą prezentowane w telewizji w bilbordach sponsorskich emitowanych w trakcie programu oraz przy jego zwiastunach. Zaplanowano także m.in. działania online - spoty reklamowe na platformie vod.player.   

Cieszymy się, że kolejny raz urządzenia Amica będą stanowiły wsparcie dla prawdziwych pasjonatów gotowania. Dzięki naszym produktom, uczestnicy programu MasterChef otrzymają możliwość pracy na najwyższej jakości sprzętach kuchennych, które pomogą im jak najlepiej zaprezentować swoje umiejętności – mówi Tomasz Pietrzyk, PR Manager Amica.

Współpraca z jednym z najpopularniejszych kulinarnych formatów emitowanym przez czternaście kolejnych niedziel o godz. 20.00 pozwoli na zaprezentowanie jakości i funkcjonalności produktów Amica. Urządzenia odpowiadają na potrzeby osób szukających najlepszego sprzętu do kuchni co sprawia, że będą doskonałym wsparciem dla uczestników programu. Nowa edycja programu MasterChef rozpocznie się 4 września 2016 roku.

###

Amica Wronki S.A. to największy polski producent sprzętu gospodarstwa domowego i jedna z najbardziej uznanych polskich firm notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. W swojej ofercie posiada pełną gamę inteligentnych urządzeń dużego i małego AGD, wyróżniających się najnowszą technologią i nowoczesnym designem. Spółka generuje ponad 70 procent przychodów na ponad 40 rynkach zagranicznych. W portfolio firmy znajdują się także zagraniczne marki Gram i Hansa. Amica jest laureatem prestiżowych nagród branżowych i konsumenckich, do których należą m.in. Nagroda Gospodarcza Prezydenta Rzeczypospolitej, Superbrand Made In Poland i Godło Teraz Polska.

Poleć komunikat prasowy

Ochrona danych osobowych

W ramach kontaktu z Infolinią przedstawimy Tobie informację dotyczącą przetwarzania Twoich danych osobowych. Jeżeli chcesz skrócić czas oczekiwania na rozmowę z naszym konsultantem, prosimy o zapoznanie się z odpowiednią ze względu na cel Twojej rozmowy informacją – zamieszczoną pod poniższymi linkami:
  • w przypadku zamiaru zgłoszenia naprawy w ramach udzielonej przez Amica gwarancji podstawowej lub wykupionej Gwarancji Plus, prosimy o zapoznanie się z informacją pod tym linkiem
  • w przypadku woli zlecenia naprawy pogwarancyjnej albo pozyskania informacji o ofercie handlowej Centrum Serwisowego, w tym dotyczących usługi montażu/przyłączenia sprzętu, przeglądu, wykupienia Gwarancji Plus, a także zamówienia usług i produktów z oferty Centrum Serwisowego, prosimy o zapoznanie się z informacją pod tym linkiem
Zamknij