Biuro prasowe Amica

Amica znów z MasterChefem

Najlepsi kucharze amatorzy w Polsce już po raz trzeci gotują na urządzeniach kuchennych Amica. Jest to możliwe dzięki kolejnej odsłonie współpracy z bijącym rekordy popularności programem kulinarnym – MasterChef. W trakcie szóstej edycji show, widzowie będą oglądać zmagania uczestników gotujących przy pomocy najwyższej klasy urządzeń kuchennych polskiego producenta.

Podobnie jak w ubiegłym roku, sprzęty Amica są obecne w jednym z najpopularniejszych programów kulinarnych MasterChef, emitowanym na antenie telewizji TVN. Dzięki współpracy, uczestnicy show mogą korzystać m.in. z zaawansowanych technologicznie urządzeń linii Amica IN: piekarnika EB622BA+ IN oraz płyty grzejnej PG6611SRB IN. O świeżość produktów zadbają nowoczesne chłodziarko zamrażarki, w tym model z najnowszej linii Amica Vit Line.  

Aby przygotować doskonałe danie potrzebny jest nie tylko talent, ale również najwyższej jakości narzędzia, które pozwolą w pełni zaprezentować swoje umiejętności. Cieszymy się, że już kolejny raz, najzdolniejsi pasjonaci gotowania korzystać będą z nowoczesnych urządzeń Amica. Jesteśmy pewni, że będą one wspierać kucharzy w przygotowaniu prawdziwych dzieł sztuki kulinarnej – mówi Tomasz Pietrzyk, PR Manager Amica.

Sprzęty Amica będą obecne w dwunastu odcinkach programu. Współpraca z jednym z najpopularniejszych kulinarnych formatów pozwoli na zaprezentowanie jakości i funkcjonalności produktów Amica, które będą doskonałym wsparciem dla uczestników programu MasterChef.

###

O Grupie Kapitałowej Amica

Amica to największy polski producent sprzętu gospodarstwa domowego i jedna z najbardziej uznanych polskich firm notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. W swojej ofercie posiada pełną gamę inteligentnych urządzeń dużego i małego AGD, wyróżniających się jakością, wyglądem i innowacyjnością.

Spółka generuje ponad 70% skonsolidowanych przychodów dzięki sprzedaży na ponad 50 rynkach zagranicznych. Strategia HIT 2023 zakłada osiągnięcie około 5 mld PLN przychodów ze sprzedaży i wygenerowanie 9% marży EBITDA w roku 2023.

Amica jest laureatem wielu prestiżowych nagród, zarówno polskich, jak i międzynarodowych, m.in. Nagrody Gospodarczej Prezydenta Rzeczypospolitej czy Red Dot Design Award: Best of the Best. Wśród portfolio marek Grupy Amica Wronki znajdują się także zagraniczne marki Gram, Hansa i CDA. Prezes Jacek Rutkowski został uhonorowany w marcu 2016 r. tytułem Prezesa Roku w ramach konkursu „Byki i Niedźwiedzie” Gazety Giełdy „Parkiet”.

Poleć komunikat prasowy
png 1.4 MB
png 1.6 MB
png 1.5 MB
png 1.4 MB
png 1.1 MB

Ochrona danych osobowych

W ramach kontaktu z Infolinią przedstawimy Tobie informację dotyczącą przetwarzania Twoich danych osobowych. Jeżeli chcesz skrócić czas oczekiwania na rozmowę z naszym konsultantem, prosimy o zapoznanie się z odpowiednią ze względu na cel Twojej rozmowy informacją – zamieszczoną pod poniższymi linkami:
  • w przypadku zamiaru zgłoszenia naprawy w ramach udzielonej przez Amica gwarancji podstawowej lub wykupionej Gwarancji Plus, prosimy o zapoznanie się z informacją pod tym linkiem
  • w przypadku woli zlecenia naprawy pogwarancyjnej albo pozyskania informacji o ofercie handlowej Centrum Serwisowego, w tym dotyczących usługi montażu/przyłączenia sprzętu, przeglądu, wykupienia Gwarancji Plus, a także zamówienia usług i produktów z oferty Centrum Serwisowego, prosimy o zapoznanie się z informacją pod tym linkiem
Zamknij