Biuro prasowe Amica

Weź to na świeżo – razy 3!

W ostatnim czasie gromadzenie zapasów weszło nam w nawyk i… nie ma w tym nic złego! Warto jednak pamiętać, że duże zakupy wymagają „specjalnego traktowania”, zwłaszcza te, które lubią zimno. Dlaczego? Ponieważ odpowiednia temperatura i wilgotność powietrza w lodówce pozwalają żywności zachować świeżość i wartości odżywcze na dłużej.

CoolManagement System – chłodzenie razy 3

Zwiędnięte warzywa zalegające w lodówce doprowadzają Cię do szału, a trwałość niektórych produktów pozostawia wiele do życzenia? Jest na to sposób! Nowe chłodziarko-zamrażarki do zabudowy Amica z CoolManagement System, pozwalają na niezależne ustawienie poziomu temperatur w trzech strefach lodówki: w komorze chłodziarki, w innowacyjnej szufladzie AdaptZone oraz w zamrażarce.

W pierwszej z wymienionych stref, dzięki funkcji CoolBalance, utrzymujemy stabilny poziom temperatury w środku. Pozwala na to specjalna metalowa płytka na tylnej ścianie chłodziarki, dzięki której lodówka jest mniej podatna na wahania temperatury, nawet przy częstym otwieraniu drzwi. Takie rozwiązanie zapewnia dłuższą świeżość produktów,  oszczędność energii, a dodatkowo bardziej estetyczny wygląd lodówki. 

Patrząc niżej na urządzenie, znajdziemy szufladę AdaptZone. To idealnie miejsce dla produktów, które wymagają szczególnych warunków przechowywania, takich jak świeże ryby czy mięso. Znajduje się ona we wnętrzu chłodziarki i posiada możliwość odrębnej regulacji temperatury w zakresie od -3 do 3 stopni Celsjusza. Chłodne powietrze wtłaczane przez specjalny otwór zapewnia produktom dłuższą przydatność do spożycia oraz zachowanie smaku, zapachu i wartości odżywczych.

Trzecią częścią lodówki jest strefa FreezeZone, czyli pojemna zamrażarka składająca się z trzech szuflad. Dla lepszej organizacji przestrzeni każda z nich została specjalnie oznaczona ikonami poszczególnych kategorii produktów, dzięki czemu wiemy, gdzie najlepiej je umieszczać i jak długo mogą być przechowywane. W strefie FreezeZone mamy możliwość regulacji temperatury od  -18 do -25 stopni Celsjusza, a dzięki procesowi mrożenia żywność zyskuje dłuższy czas przydatności do spożycia – mrożone produkty można przechowywać nawet do roku!

Tego typu rozwiązania zapewniają idealną optymalizację poziomu temperatur i wilgotności powietrza w różnych częściach lodówki, a to pozwala dostosować warunki przechowywania żywności do jej rodzaju. Rezultat? Produkty są świeże na dłużej i… nic się nie marnuje!

Wszystko na swoim miejscu

Duże zakupy przestają być dużym problem – SpaceManagement System to sprytny sposób na doskonałą organizację lodówki, idealnie dostosowaną do potrzeb użytkownika. Wygodny system przestawnych i wyjmowanych półek FlexiShelf pozwala na zaaranżowanie lodówki w indywidualny sposób. Wewnątrz komory chłodzącej znajduje się ponadto duży pojemnik na owoce i warzywa, bambusowa deska 2w1 (na sery lub wino) oraz praktyczne, usytuowane na drzwiach półki i pojemniki (SnackBox i DoorShelf).

Zapomnij o rozmrażaniu!

Choć na pierwszy rzut oka wydaje się, że lodówka to niemalże bezproblemowy, niewymagający zaangażowania sprzęt, to gdy w grę wchodzi rozmrażanie, większość z nas kręci głową z dezaprobatą. Z chłodziarko-zamrażarką od Amica monotonne i czasochłonne rozmrażanie lodówki odchodzi do lamusa! Wykorzystana technologia Total NoFrost zapewnia stałą kontrolę poziomu wilgotności – zarówno w komorze chłodziarki, jak i w zamrażarce. Ty oszczędzasz czas, a Twoja lodówka jest dużo bardziej higieniczna – stała temperatura ogranicza do minimum ryzyko rozwoju bakterii.

Nowe lodówki Amica z CoolManagement System stoją na straży świeżości produktów i pozwalają uniknąć marnowania żywności. Innowacyjna, oszczędzająca czas i pieniądze, zapewniająca porządek i ułatwiająca życie – to najprostszy opis urządzenia. A w końcu przede wszystkim o te cechy wszystkim nam chodzi.

###

Grupa Amica to wiodący europejski producent sprzętu gospodarstwa domowego z ponad 70-letnim doświadczeniem. W ofercie posiada pełną gamę inteligentnych urządzeń dużego i małego AGD, wyróżniających się przemyślanymi, użytecznymi rozwiązaniami, najnowszą technologią i nowoczesnym designem. Jednym z filarów strategii rozwoju firmy jest inwestowanie w rozpoznawalne marki lokalne. W portfelu grupy znajdują się marki Amica (Europa Środkowa i Zachodnia), Hansa (Europa Wschodnia), Gram (Skandynawia) oraz CDA (Wielka Brytania) i Fagor (Hiszpania). Na całym świecie zatrudnia ponad 3 tysiące osób, dzięki którym dostarcza do klientów na ponad 70 rynkach na świecie ponad 5 milionów urządzeń rocznie. W 2018 roku skonsolidowany obrót grupy wyniósł ponad 750 mln EUR.

Poleć komunikat prasowy
png 852.0 kB
png 534.7 kB
png 810.4 kB
png 735.1 kB
png 634.9 kB

Ochrona danych osobowych

W ramach kontaktu z Infolinią przedstawimy Tobie informację dotyczącą przetwarzania Twoich danych osobowych. Jeżeli chcesz skrócić czas oczekiwania na rozmowę z naszym konsultantem, prosimy o zapoznanie się z odpowiednią ze względu na cel Twojej rozmowy informacją – zamieszczoną pod poniższymi linkami:
  • w przypadku zamiaru zgłoszenia naprawy w ramach udzielonej przez Amica gwarancji podstawowej lub wykupionej Gwarancji Plus, prosimy o zapoznanie się z informacją pod tym linkiem
  • w przypadku woli zlecenia naprawy pogwarancyjnej albo pozyskania informacji o ofercie handlowej Centrum Serwisowego, w tym dotyczących usługi montażu/przyłączenia sprzętu, przeglądu, wykupienia Gwarancji Plus, a także zamówienia usług i produktów z oferty Centrum Serwisowego, prosimy o zapoznanie się z informacją pod tym linkiem
Zamknij