Biuro prasowe Amica

Skorzystaj z akcji „Para korzyści” i odbierz kartę przedpłaconą na 400 złotych

19 października wystartowała z promocja „Para korzyści”, w ramach której za zakupy sprzętu AGD marki Amica można otrzymać kartę przedpłaconą o wartości 400 zł.

Korzyści chodzą parami – zwłaszcza wtedy, gdy mówimy o zakupie sprzętu kuchennego marki Amica. W październiku rozpoczęła się akcja „Para korzyści” – wystarczy kupić zestaw składający się z piekarnika do zabudowy za minimum 1499 złotych i płyty grzejnej (minimum czteropolowej), wypełnić zgłoszenie dostępne na stronie internetowej marki i… cieszyć się kartą przedpłaconą o wartości 400 złotych!

Wśród objętych promocją sprzętów znalazł się nagrodzony „Złotą Villą 2020” piekarnik do zabudowy Amica ED87389BA+Q-TYPE STEAM, który został wyposażony w innowacyjny Amica BakingProSystem® zapewniający precyzyjną dystrybucję ciepła, stabilną temperaturę na każdym poziomie, a także ekspresowe nagrzewanie w 3 minuty. Piekarnik posiada funkcję OpenUp!® –  systemem automatycznego otwierania drzwi, co znacznie ułatwia użytkowanie urządzenia. Dzięki FullSteam, czyli opcji gotowania i pieczenia na parze przygotowywane w piekarniku potrawy są bardziej  soczyste, a  system sterowania sensorowego  i za pomocą smartfona sprawia, że obsługa piekarnika jest dziecinnie prosta!

Promocją objęte są także gazowe, ceramiczne i indukcyjne płyty grzejne marki Amica.

 
Promocja produktów Amica trwa od 19.10.2020 r. do 19.01.2021 r. 


Lista modeli objętych promocją oraz szczegółowe warunki akcji „Para korzyści” dostępne są na stronie:
https://moja.amica.pl/#/parakorzysci/zasady .

###

Grupa Amica to wiodący europejski producent sprzętu gospodarstwa domowego z ponad 70-letnim doświadczeniem. W ofercie posiada pełną gamę inteligentnych urządzeń dużego i małego AGD, wyróżniających się przemyślanymi, użytecznymi rozwiązaniami, najnowszą technologią i nowoczesnym designem. Jednym z filarów strategii rozwoju firmy jest inwestowanie w rozpoznawalne marki lokalne. W portfelu grupy znajdują się marki Amica (Europa Środkowa i Zachodnia), Hansa (Europa Wschodnia), Gram (Skandynawia) oraz CDA (Wielka Brytania) i Fagor (Hiszpania). Na całym świecie zatrudnia ponad 3 tysiące osób, dzięki którym dostarcza do klientów na ponad 70 rynkach na świecie ponad 5 milionów urządzeń rocznie. W 2019 r. największy polski producent AGD po raz pierwszy w historii osiągnął roczne przychody przekraczające 3 miliardy złotych.

Poleć komunikat prasowy

Ochrona danych osobowych

W ramach kontaktu z Infolinią przedstawimy Tobie informację dotyczącą przetwarzania Twoich danych osobowych. Jeżeli chcesz skrócić czas oczekiwania na rozmowę z naszym konsultantem, prosimy o zapoznanie się z odpowiednią ze względu na cel Twojej rozmowy informacją – zamieszczoną pod poniższymi linkami:
  • w przypadku zamiaru zgłoszenia naprawy w ramach udzielonej przez Amica gwarancji podstawowej lub wykupionej Gwarancji Plus, prosimy o zapoznanie się z informacją pod tym linkiem
  • w przypadku woli zlecenia naprawy pogwarancyjnej albo pozyskania informacji o ofercie handlowej Centrum Serwisowego, w tym dotyczących usługi montażu/przyłączenia sprzętu, przeglądu, wykupienia Gwarancji Plus, a także zamówienia usług i produktów z oferty Centrum Serwisowego, prosimy o zapoznanie się z informacją pod tym linkiem
Zamknij