Biuro prasowe Amica

MagoVox i Grupa Amica wspierają personel ze szpitala w Obornikach

W ramach podziękowań za wiele miesięcy intensywnej pracy w walce z pandemią koronawirusa spółka MagoVox wraz z Grupą Amica podarowały pracownikom szpitala w Obornikach 250 sztuk małego AGD. Przekazane dary będą pomocą w codziennym wykonywaniu obowiązków, które obecnie wiążą się z pracą pod presją czasu i dodatkowymi godzinami na oddziale.

W piątek 19 marca br. pracownikom ze szpitala w Obornikach w województwie wielkopolskim, zaangażowanym w codzienną walkę z pandemią koronawirusa przekazano sprzęt ufundowany przez spółkę MagoVox i Grupę Amica. Otrzymali oni łącznie ponad 250 sztuk małego AGD marki Amica, między innymi blendery i parowary.

Dzięki codziennej pracy personelu medycznego możemy naprawdę wygrać walkę z pandemią i jak najszybciej wrócić do normalności. Przekazanie sprzętu AGD naszej marki to wyraz uznania dla osób, które znajdują się na pierwszej linii frontu walki z COVID-19. Ich zaangażowanie, odwaga oraz profesjonalizm pomagają wszystkim przetrwać ten trudny czas. Spółka MagoVox i Grupa Amica zawsze chętnie angażują się w pomoc potrzebujących i cieszę się, że tym razem również mogliśmy pomóc wielkopolskiej placówce szpitalnej mówi Henryk Szlachetka dyrektor ds. organizacji i bezpieczeństwa Grupy Amica.

Do każdego urządzenia dołączono zawieszki oraz kwiaty dla pracowników szpitala, z myślą o tym, żeby ten wiosenny akcent choć na chwilę przywrócił spokój i odwrócił uwagę od trudnej rzeczywistości, z jaką zmagamy się na co dzień. Szpital otrzymał również książki dla pacjentów, którzy szczególnie teraz potrzebują kontaktu z kulturą. "Kobieta" Ety Kobi to książka przedstawiająca różnorodne doświadczenia kobiet, które pomimo wielu przeciwności losu, nie przestały wierzyć w swoją moc.

Szpital w Obornikach jest kolejnym takim miejscem na mapie Polski, które otrzymało potrzebne wsparcie od MagoVox oraz Grupy Amica. Dzięki tej kooperacji placówki z Szamotuł, Międzychodu, Poznania i Czarnkowa otrzymały nie tylko sprzęt AGD, ale również urządzenia medyczne, które wspomagają oddychanie pacjentów i tym samym ratują im życie.

 

Amica-2

IMG 20210319 120644

###

Grupa Amica to wiodący europejski producent sprzętu gospodarstwa domowego z ponad 70-letnim doświadczeniem. W ofercie posiada pełną gamę inteligentnych urządzeń dużego i małego AGD, wyróżniających się przemyślanymi, użytecznymi rozwiązaniami, najnowszą technologią i nowoczesnym designem. Jednym z filarów strategii rozwoju firmy jest inwestowanie w rozpoznawalne marki lokalne. W portfelu grupy znajdują się marki Amica (Europa Środkowa i Zachodnia), Hansa (Europa Wschodnia), Gram (Skandynawia) oraz CDA (Wielka Brytania) i Fagor (Hiszpania). Na całym świecie zatrudnia ponad 3 tysiące osób, dzięki którym dostarcza do klientów na ponad 70 rynkach na świecie ponad 5 milionów urządzeń rocznie. W 2020 r. największy polski producent AGD po raz drugi w historii osiągnął roczne przychody przekraczające 3 miliardy złotych.

Poleć komunikat prasowy
png 1,6 MB

Ochrona danych osobowych

W ramach kontaktu z Infolinią przedstawimy Tobie informację dotyczącą przetwarzania Twoich danych osobowych. Jeżeli chcesz skrócić czas oczekiwania na rozmowę z naszym konsultantem, prosimy o zapoznanie się z odpowiednią ze względu na cel Twojej rozmowy informacją – zamieszczoną pod poniższymi linkami:
  • w przypadku zamiaru zgłoszenia naprawy w ramach udzielonej przez Amica gwarancji podstawowej lub wykupionej Gwarancji Plus, prosimy o zapoznanie się z informacją pod tym linkiem
  • w przypadku woli zlecenia naprawy pogwarancyjnej albo pozyskania informacji o ofercie handlowej Centrum Serwisowego, w tym dotyczących usługi montażu/przyłączenia sprzętu, przeglądu, wykupienia Gwarancji Plus, a także zamówienia usług i produktów z oferty Centrum Serwisowego, prosimy o zapoznanie się z informacją pod tym linkiem
Zamknij