Biuro prasowe Amica

Magovox i Amica S.A. ponownie odwiedzają szpital w Szamotułach

26 marca odbyło się przekazanie małego sprzętu AGD personelowi szpitala w Szamotułach. Ekspresy do kawy, czajniki blendery i parowary o łącznej wartości 100 000 złotych trafiły do tych, którzy pod ciągłą presją, w reżimie sanitarnym walczą o nasze zdrowie. W ten sposób chcemy wyrazić podziw paniom pielęgniarkom i pielęgniarzom, paniom salowym, pracownicom i pracownikom oddziału ratownictwa medycznego za ich poświęcenie w ratowaniu życia i zdrowia pacjentów. 

 

Pracownicy szpitala w Szamotułach otrzymali sprzęt AGD, który został ufundowany przez spółkę MagoVox. Łącznie do rąk personelu szpitala trafiło 277 sztuk urządzeń, będących w ofercie firmy Amica S.A. Ich przekazaniu towarzyszyło ogromne wzruszenie po obu stronach: emocji nie ukrywali darczyńcy jak i obdarowani.

– Chciałabym jeszcze raz wyrazić wdzięczność za Wasza ciężką pracę, za Wasze zaangażowanie, cierpliwość i wytrwałość. Przekazane przez nas upominki, które staraliśmy się dopasować dla każdej i każdego z Was indywidualnie to dowód, że myślimy o Was, i podziękowanie za wszystko, co robicie dla pacjentów, a te kolorowe kwiatki niech rozweselają Waszą codzienność – powiedziała Małgorzata Rutkowska, właścicielka spółki MagoVox.

– W imieniu wszystkich osób obdarowanych przez firmę MagoVox: pielęgniarek, położnych, salowych, sanitariuszy, opiekunek i ratowników medycznych, serdecznie dziękuję za przekazany im indywidualnie sprzęt AGD. Takie sympatyczne gesty udowadniają, że praca personelu medycznego jest zauważana i doceniana. Dziękuję pani prezes Małgorzacie Rutkowskiej także za wzruszające słowa wsparcia skierowane do naszych pracowników. – powiedział dyrektor szpitala Remigiusz Pawelczak.

Spółka Magovox razem z Grupą Amica i Fundacją Amicis są od dawna bardzo zaangażowane w pomoc potrzebującym, a dziś  w szczególności  szpitalom, zwłaszcza tym walczącym z pandemią COVID-19. Szpital w Szamotułach to kolejne miejsce na mapie Polski, które otrzymało wsparcie od Magovox oraz Grupy Amica. Dzięki tej kooperacji placówki z Czarnkowa, Obornik, Międzychodu i Poznania otrzymały nie tylko sprzęt AGD, ale również urządzenia medyczne, które wspomagają oddychanie pacjentów i tym samym ratują im życie.

 

 

###

Grupa Amica to wiodący europejski producent sprzętu gospodarstwa domowego z ponad 70-letnim doświadczeniem. W ofercie posiada pełną gamę inteligentnych urządzeń dużego i małego AGD, wyróżniających się przemyślanymi, użytecznymi rozwiązaniami, najnowszą technologią i nowoczesnym designem. Jednym z filarów strategii rozwoju firmy jest inwestowanie w rozpoznawalne marki lokalne. W portfelu grupy znajdują się marki Amica (Europa Środkowa i Zachodnia), Hansa (Europa Wschodnia), Gram (Skandynawia) oraz CDA (Wielka Brytania) i Fagor (Hiszpania). Na całym świecie zatrudnia ponad 3 tysiące osób, dzięki którym dostarcza do klientów na ponad 70 rynkach na świecie ponad 5 milionów urządzeń rocznie. W 2019 r. największy polski producent AGD po raz pierwszy w historii osiągnął roczne przychody przekraczające 3 miliardy złotych.

Poleć komunikat prasowy

Ochrona danych osobowych

W ramach kontaktu z Infolinią przedstawimy Tobie informację dotyczącą przetwarzania Twoich danych osobowych. Jeżeli chcesz skrócić czas oczekiwania na rozmowę z naszym konsultantem, prosimy o zapoznanie się z odpowiednią ze względu na cel Twojej rozmowy informacją – zamieszczoną pod poniższymi linkami:
  • w przypadku zamiaru zgłoszenia naprawy w ramach udzielonej przez Amica gwarancji podstawowej lub wykupionej Gwarancji Plus, prosimy o zapoznanie się z informacją pod tym linkiem
  • w przypadku woli zlecenia naprawy pogwarancyjnej albo pozyskania informacji o ofercie handlowej Centrum Serwisowego, w tym dotyczących usługi montażu/przyłączenia sprzętu, przeglądu, wykupienia Gwarancji Plus, a także zamówienia usług i produktów z oferty Centrum Serwisowego, prosimy o zapoznanie się z informacją pod tym linkiem
Zamknij