Biuro prasowe Amica

Wyjątkowy smak potraw i zdrowie chodzą parami. Piekarniki parowe Amica odpowiedzią na różnorodność potrzeb klientów

Zabieganie, brak czasu i nadmiar obowiązków to wyzwania współczesnego człowieka, którym musi sprostać każdego dnia. Odpowiadając na różnorodne potrzeby konsumentów, marka Amica prezentuje piekarniki parowe, które będą pomocą dla użytkowników w dynamicznej i wielozadaniowej rzeczywistości. Producent rozpoczyna kampanię “Pora na parę!”, której celem jest edukacja w obszarze wykorzystania pary podczas przygotowywania rozmaitych posiłków niezależnie od pory dnia i preferencji żywieniowych całej rodziny.

 

Wszechstronność wykorzystania pary w kuchni

Czas wprowadzić do swojej diety wiosenną świeżość i dobry smak! W dobie szczególnej troski o zdrowie, marka Amica proponuje piekarnik parowy ED57369BA+ X-TYPE STEAM, dzięki któremu każdy z nas przyrządzi wyśmienite posiłki na śniadanie, obiad i kolację.

Gotowe programy parowe opracowane przez profesjonalnych kucharzy pozwolą na przygotowanie aromatycznych posiłków szybko i bez wysiłku. Pyszne i chrupiące bułki śniadaniowe, szybki obiad do podgrzania po pracy, puszysty i wilgotny sernik na deser, a także idealnie wypieczone i delikatne mięso na kolację – z piekarnikami parowymi Amica to żaden problem! Wielozadaniowe urządzenia pozwolą na rozwinięcie skrzydeł i rozbudzenie kreatywności domowych szefów kuchni!

Jak korzystać z piekarników parowych?

Pieczenie i gotowanie z parą jest wyjątkowo proste i smaczne! Specjalny generator FullSteam dozuje parę i równomiernie rozprowadza ją po całej komorze piekarnika, dzięki czemu potrawy są zawsze idealnie wypieczone. Funkcjonalność pozwala również na równomierne podgrzanie naszych posiłków, które przygotowaliśmy wcześniej. Z piekarnikiem parowym uzyskamy idealnie puszyste ciasta, a także perfekcyjnie przyrządzone mięso. Amica udowadnia, że korzystanie z pary sprawdzi się o każdej porze dnia – na śniadanie, obiad i kolację… a nawet deser!

Pora na parę – nowa kampania marki Amica

Z początkiem kwietnia Grupa Amica rozpoczyna kampanię “Pora na parę!”, która ma na celu ukazanie wielofunkcyjności piekarników parowych i ich różnorodne wykorzystanie niezależnie od przygotowywanych posiłków. Działania promocyjne pokazywać będą takie zagadnienia jak przygotowanie słodkich wypieków na parze, równomierne podgrzewanie posiłków oraz sousvide na parze, czyli gotowanie próżniowe. Nie zabraknie wielu innych inspiracji, które będzie można zacząć testować w swoich domach i na swoich talerzach.

###

Grupa Amica to wiodący europejski producent sprzętu gospodarstwa domowego z ponad 70-letnim doświadczeniem. W ofercie posiada pełną gamę inteligentnych urządzeń dużego i małego AGD, wyróżniających się przemyślanymi, użytecznymi rozwiązaniami, najnowszą technologią i nowoczesnym designem. Jednym z filarów strategii rozwoju firmy jest inwestowanie w rozpoznawalne marki lokalne. W portfelu grupy znajdują się marki Amica (Europa Środkowa i Zachodnia), Hansa (Europa Wschodnia), Gram (Skandynawia) oraz CDA (Wielka Brytania) i Fagor (Hiszpania). Na całym świecie zatrudnia ponad 3 tysiące osób, dzięki którym dostarcza do klientów na ponad 70 rynkach na świecie ponad 5 milionów urządzeń rocznie. W 2020 r. największy polski producent AGD po raz drugi w historii osiągnął roczne przychody przekraczające 3 miliardy złotych.

Poleć komunikat prasowy

Ochrona danych osobowych

W ramach kontaktu z Infolinią przedstawimy Tobie informację dotyczącą przetwarzania Twoich danych osobowych. Jeżeli chcesz skrócić czas oczekiwania na rozmowę z naszym konsultantem, prosimy o zapoznanie się z odpowiednią ze względu na cel Twojej rozmowy informacją – zamieszczoną pod poniższymi linkami:
  • w przypadku zamiaru zgłoszenia naprawy w ramach udzielonej przez Amica gwarancji podstawowej lub wykupionej Gwarancji Plus, prosimy o zapoznanie się z informacją pod tym linkiem
  • w przypadku woli zlecenia naprawy pogwarancyjnej albo pozyskania informacji o ofercie handlowej Centrum Serwisowego, w tym dotyczących usługi montażu/przyłączenia sprzętu, przeglądu, wykupienia Gwarancji Plus, a także zamówienia usług i produktów z oferty Centrum Serwisowego, prosimy o zapoznanie się z informacją pod tym linkiem
Zamknij