Biuro prasowe Amica

Pomoc materialna dla personelu Szpitala Powiatowego w Międzychodzie

Jak okazać medykom wdzięczność za ich ciężką pracę? Spółka MagoVox we współpracy z Grupą Amica w ramach podziękowań za nadzwyczajne zaangażowanie personelu medycznego w dobie pandemii podarowała pracownikom Szpitala Powiatowego w Międzychodzie sprzęt małego AGD o wartości ponad 70 000 PLN. To kolejna na mapie Polski placówka, której kadra została obdarowana przez  MagoVox we współpracy z Amica.

29 marca br. przedstawiciel Grupy Amica przekazali sprzęt ufundowany przez spółkę MagoVox. Zdzisław Wiese oraz Maciej Fliger przekazali mały sprzęt AGD na ręce personelu Szpitala Powiatowego w Międzychodzie. Podarowany sprzęt obejmował między innymi parowary, opiekacze i blendery. Do każdego urządzenia dołączono drobne ozdoby świąteczne z okazji nadchodzącej Wielkiej Nocy a każdy pracownik szpitala otrzymał nawiązujący do budzącej się wiosny kwiatek. Taki akcent pozwolił choć na moment oderwać się od trudnej rzeczywistości.

- Pomoc szpitalom w tak trudnym czasie, jakim jest pandemia koronawirusa, jest dla spółki MagoVox oraz Grupy Amica szczególnie istotna. Wiemy jak wiele trudu kosztuje obecnie personel medyczny codzienna opieka nad pacjentami i jak ciężko jest funkcjonować w reżimie sanitarnym. Cieszymy się, że mogliśmy pomóc placówce, która na co dzień leczy mieszkańców powiatu międzychodzkiego, wśród których są również pracownicy naszej firmy. Mamy nadzieję, że drobny sprzęt AGD pozwoli poczuć odrobinę normalnościmówi Maciej Fliger, specjalista ds. komunikacji w Grupie Amica.

-Każde wsparcie dla naszego szpitala w tym trudnym czasie jest niezwykle ważne. Cieszymy się, że kolejny raz Grupa Amica wspomogła naszą placówkę. Przekazany sprzęt AGD jest miłą formą docenienia pracy naszego personelu medycznego – mówi Bartosz Grobelny, dyrektor Szpitala Powiatowego w Międzychodzie.

MagoVox wraz z Grupą Amica od lat angażują się w działania wspierające najbardziej potrzebujących, a od kilku miesięcy aktywnie biorą udział w pomoc szpitalom. Wiele placówek otrzymało dzięki temu nie tylko sprzęt AGD, ale również urządzenia medyczne, które codziennie wspomagają oddychanie pacjentów i pozwalają ratować ich życie w obliczu ciężkiej niewydolności oddechowej.

###

Grupa Amica to wiodący europejski producent sprzętu gospodarstwa domowego z ponad 70-letnim doświadczeniem. W ofercie posiada pełną gamę inteligentnych urządzeń dużego i małego AGD, wyróżniających się przemyślanymi, użytecznymi rozwiązaniami, najnowszą technologią i nowoczesnym designem. Jednym z filarów strategii rozwoju firmy jest inwestowanie w rozpoznawalne marki lokalne. W portfelu grupy znajdują się marki Amica (Europa Środkowa i Zachodnia), Hansa (Europa Wschodnia), Gram (Skandynawia) oraz CDA (Wielka Brytania) i Fagor (Hiszpania). Na całym świecie zatrudnia ponad 3 tysiące osób, dzięki którym dostarcza do klientów na ponad 70 rynkach na świecie ponad 5 milionów urządzeń rocznie. W 2020 r. największy polski producent AGD po raz drugi w historii osiągnął roczne przychody przekraczające 3 miliardy złotych.

Poleć komunikat prasowy

Ochrona danych osobowych

W ramach kontaktu z Infolinią przedstawimy Tobie informację dotyczącą przetwarzania Twoich danych osobowych. Jeżeli chcesz skrócić czas oczekiwania na rozmowę z naszym konsultantem, prosimy o zapoznanie się z odpowiednią ze względu na cel Twojej rozmowy informacją – zamieszczoną pod poniższymi linkami:
  • w przypadku zamiaru zgłoszenia naprawy w ramach udzielonej przez Amica gwarancji podstawowej lub wykupionej Gwarancji Plus, prosimy o zapoznanie się z informacją pod tym linkiem
  • w przypadku woli zlecenia naprawy pogwarancyjnej albo pozyskania informacji o ofercie handlowej Centrum Serwisowego, w tym dotyczących usługi montażu/przyłączenia sprzętu, przeglądu, wykupienia Gwarancji Plus, a także zamówienia usług i produktów z oferty Centrum Serwisowego, prosimy o zapoznanie się z informacją pod tym linkiem
Zamknij