Biuro prasowe Amica

„Polish Businesswoman Awards” dla Grupy Amica

Grupa Amica została laureatem trzynastej edycji konkursu organizowanego przez redakcję „Businesswoman & life” – magazynu dla kobiet przedsiębiorczych, które się wzajemnie wspierają, motywują i inspirują. Polski producent AGD został uznany liderem innowacyjnych produktów i zdobył statuetkę „Polish Businesswoman Awards” w kategorii „Osobowość sukcesu i sukces firmy”.

Statuetki „Polish Businesswoman Awards” to nagrody za osiągnięcia w wielkim stylu oraz dotychczasową działalność, za promowanie kobiecej mocy, uporu i kreatywności. Spośród nadesłanych nominacji redakcja wyróżnia też osobistości i przedsiębiorstwa, które w swojej branży odniosły spektakularny sukces i tym samym wpłynęły na jej rozwój. Wyniki ogłoszono podczas czerwcowej gali, zorganizowanej w Hotelu Airport Okęcie w Warszawie.

W przypadku Grupy Amica o nagrodzie zdecydowały urządzenia jej flagowej marki, w których dostrzeżono „jakość, przystępność i innowację”. Szczególną uwagę zwróciły intuicyjne piekarniki parowe umożliwiające gotowanie zgodne z trendem slow cooking oraz zmywarki, gwarantujące ekonomiczne zmywanie, a tym samym wyrażające troskę o środowisko w działalności producenta. O decyzji kapituły decydują bowiem również względy społeczne.

– Nagradzamy najlepszych przedsiębiorców, którzy postępują zgodnie z zasadami etyki, dbają o środowisko oraz o pracowników, chętnie wprowadzają innowacje – powiedziała Elżbieta Jeznach, redaktor naczelna „Businesswoman&life”. - Amica wciąż zaskakuje. Z powodzeniem wykorzystuje najnowsze technologie i wprowadza rozwiązania przyjazne nam, środowisku i rozwijające branżę AGD. Nagradzamy i mocno trzymamy kciuki za kolejne pomysły marki.

Dla Grupy Amica jest to kolejna nagroda potwierdzająca wizerunek firmy nowoczesnej, zarówno w zakresie przedmiotu działalności, jak i społecznej odpowiedzialności biznesu.

- Bardzo nam miło, że jesteśmy postrzegani jako producent nowoczesnych, praktycznych i intuicyjnych sprzętów, usprawniających prowadzenie gospodarstwa domowego. Cieszę się, że nasze produkty, innowacje, a także idee są doceniane przez kobiety. Tak właśnie odbieram to wyróżnienie – powiedziała, dziękując za przyznaną nagrodę, Alina Jankowska-Brzóska, wiceprezes Grupy Amica.

 

###

Grupa Amica to wiodący europejski producent sprzętu gospodarstwa domowego z ponad 70-letnim doświadczeniem. W ofercie posiada pełną gamę inteligentnych urządzeń dużego i małego AGD, wyróżniających się użytecznymi rozwiązaniami, najnowszą technologią i nowoczesnym designem. W portfelu grupy znajdują się marki: Amica (Europa Środkowa i Zachodnia), Hansa (Europa Wschodnia), Gram (Skandynawia), CDA (Wielka Brytania) oraz Fagor (Hiszpania). Na całym świecie zatrudnia ponad 3 tysiące osób, dzięki którym dostarcza do klientów na blisko 70 rynkach na świecie ok. 5 milionów urządzeń rocznie.

Poleć komunikat prasowy

Ochrona danych osobowych

W ramach kontaktu z Infolinią przedstawimy Tobie informację dotyczącą przetwarzania Twoich danych osobowych. Jeżeli chcesz skrócić czas oczekiwania na rozmowę z naszym konsultantem, prosimy o zapoznanie się z odpowiednią ze względu na cel Twojej rozmowy informacją – zamieszczoną pod poniższymi linkami:
  • w przypadku zamiaru zgłoszenia naprawy w ramach udzielonej przez Amica gwarancji podstawowej lub wykupionej Gwarancji Plus, prosimy o zapoznanie się z informacją pod tym linkiem
  • w przypadku woli zlecenia naprawy pogwarancyjnej albo pozyskania informacji o ofercie handlowej Centrum Serwisowego, w tym dotyczących usługi montażu/przyłączenia sprzętu, przeglądu, wykupienia Gwarancji Plus, a także zamówienia usług i produktów z oferty Centrum Serwisowego, prosimy o zapoznanie się z informacją pod tym linkiem
Zamknij